De belangen van de Leeuwhondjes worden vertegenwoordigd door de rasvereniging:

De Pekingees en Dwergspanielclub (PDC)

Dit weblog maakt deel uit van de website van de Pekingees- en Dwergspanielclub.
De content valt buiten de verantwoording van de rasvereniging.

dinsdag 3 mei 2011

JUBILEUM KAMPIOENSCHAPSCLUBMATCH 2011

                                    
BEST IN SHOW: Lhasa Apso reu Ch. Close to Perfection The Next van
fokker/eigenaar M. Radstok.
2: Coton de Tuléar reu Ch.  Kalla Cattledrivers Castle van fokker/eigenaar
     W.J. Verschut - Poot.
3: Bichon Frisé teef Ch. Sulyka Classy’n Cool van  I. Frenk-Kleton.
4: Bolognezer teef Just For Fun Of The Black Orchid van
     fokker/eigenaar C. Tibbe.
5: Japanse Spaniël reu Randalets Tomodachi van M. Valgaeren.
6: Pekingees reu Maxie van R. Bosch (foto helaas niet voorhande)
7:    Peruaanse Haarloze Hond Groot reu Ch. Wanhan Wuoren Zero-G-MilkyWay van
        W.&P. van Oosten.
8:    Chinese Naakthond teef Chardonnay Sua Sponte van C. Cha Young.
9:    Leeuwhondje teef Magic Marscha van het Schooltje van fokker/eigenaar
        C. Venema-Smeets.
10: Griffon Bruxellois teef Strippoker’s Kletskopje van fokker/eigenaar H. v.d. Berg.
11: Tibetaanse Spaniël reu Ch. Ziestan Laszlo van S. & M. Ottens.
12: King Charles Spaniël teef Ch. Badi-Ann Du Vielimard van G. & A. Boulant.
Best Baby In Show: Tibetaanse Spaniël reu Dedicated To Memories of a Lifetime van    fokkers/eigenaren S.& M. Ottens.
2: Lhasa Apso teef Macha Just Go v. Berkahoeve van B.W.J.T. van Rossum-Kamps.
3: Griffon Belge reu Neibade’s Leo Lover Boy van H. v.d. Berg.
4: Coton de Tuléar teef Renaissance Shiloh van R.E. Tuinstra.
5: Chinese Naakthond teef Happy Dancing Lovely Lady van J.M.S. Wilms.
6: Pekingees teef A Xmas Miracle van fokker/eigenaar J.F. van Voskuilen van Drielen.
7: Bolognezer teef Xara von Liebertwolkwitz van J. van Driel.
Best Puppy In Show: Chinese Naakthond reu El Cid Campeador Di China Latina
van C. Cha Young.
2: Tibetaanse Spaniël teef Dedicated To Little Miss Sunshine van fokkers/eigenaren
     S.& M. Ottens.
3: Lhasa Apso teef Close to Perfection Priceless van fokker/eigenaar M. Radstok.
Best Junior In Show: Lhasa Apso reu Close to Perfection Next to You van
      fokker/eigenaar M. Radstok.
2: Bolognezer reu Jazz Of The Black Orchid van fokker/eigenaar C. Tibbe.
3: Japanse Spaniël teef Chinart Alexandra Aleksandrovna van M.I.H. Tempelman.
4: Chinese Naakthond reu Atrey Gift Hoard Gold van E. Hugers.
Best In Show Fokkerijklasse: Bolognezers van C. Tibbe.
2: Chinese Naakthonden van W. van Oosten
Best In Show Koppelklasse: Coton de Tuléars van R.E. Tuinstra.
2: Bolognezers van C. Tibbe.
3: Chinese Naakthonden van W. van Oosten
4: Bolognezers van J. van Driel.

Alle foto's zijn gemaakt door Margereth de Oliviera, waarvoor onze dank!


Geen opmerkingen: